koren_asher

קורן אשר

לקוחות מספרים

אמינות סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1985, במטרה להוות אלטרנטיבת שירות הוגן בתחום הביטוחים והפנסיה לכל תושבי הארץ. אמינות סוכנות לביטוח שמה לה על נס לעזור בשקיפות מרבית לכל לקוח, תוך שמירה קפדנית על ערכי האתיקה במקצועיות, במיומנות ובהגינות.

בימים בהם ניתן לרכוש ביטוחים בכל עת באמצעות פלטפורמות רבות ומגוונות, קשה לדעת מה טיבן של העסקאות עד לרגע האמת. אמינות סוכנות לביטוח תקשר בין הלקוח לחברת הביטוח המבוקשת, ותלחם בעדו על כספי הביטוח שמגיעים לו – במהירות וביעילות.

בנוסף, אמינות סוכנות לביטוח מטפלת במרץ רב גם באיתור כספים אבודים. מסתבר כי רבים מאיתנו זכאים לקבל כסף רב, שנשכח מלבנו במהלך השנים. מדובר בכספים שהיו בעבר תחת חסותם של הבנקים, אך מאוחר יותר הועברו לקופות השונות בחברות הביטוח.

אמינות סוכנות לביטוח אמונה על ייצוגם של אלפי לקוחות מרוצים מול שלל חברות הביטוח, ומוסיפה לחסוך לרבים זמן יקר וכסף רב. אמינות סוכנות לביטוח מתחייבת למתן שירות אישי והגון לכל לקוח – בנאמנות וליווי מלא.

מה בעצם המשמעות של איתור כספים אבודים? הבנקים, שניהלו את קרנות הפנסיה, קופות הגמל והפוליסות שלנו עד לפני מספר שנים, חויבו על ידי החוק להעבירן יחד עם הכספים שבהן – אל חברות הביטוח. כתוצאה מכשלים רבים ומורכבים בהעברת כספי הציבור, אכן הועברו הכספים אל חברות הביטוח השונות, אך אבדו הקשרים עם בעליהם. כך נוצר מצב אבסורדי של כספים אבודים ללא אפשרות לאתר אותם, בצורה זו הצטברו מיליארדי שקלים השוכבים בחשבונות לא פעילים, מבלי שהחוסכים יודעים או זוכרים את קיומם. כידוע, רבים מאתנו נוטים להחליף מקומות עבודה לעתים קרובות, מבלי להבין לעומק מה יעלה בגורלם עם חסכונות הפנסיה והגמל שכבר צברנו במקום העבודה הקודם. וכך, בעוד שכל מקום עבודה לכשעצמו, נוהג לפתוח עבור העובד קרן חיסכון חדשה, מתפזרים הכספים בין מספר רב של קופות, מה שמקשה את המעקב אחריהם וגורם לנו לשכוח מקיומם.

בעוד שתחולת החיים בישראל רק הולכת ועולה, שכר העבודה הממוצע במשק מסרב לעלות בהתאם. אנשים רבים מוצאים את עצמם בגיל הפרישה, משוללים כל יכולת לחיות בכבוד. תכנון פנסיוני בידי המומחים של אמינות סוכנות לביטוח, יוכל להשקיט את לבכם ולהבטיח לכם הגעה לגיל פרישה – במצב האופטימלי ביותר, לפחות מבחינה פיננסית.

אמינות סוכנות לביטוח תבחן את כל מוצרי הפנסיה שקיימים ללקוח, ותפעל לאחד אותם בצורה שתחסוך ללקוח כסף רב בדמי הניהול. שכן, בגין כל מוצר פנסיוני הקיים על שמכם, נגבות מידי שנה עלויות מצטברות. בהתחשב בעובדה שאנו מבצעים את הפרשות הכספים במשך שנים, גם חיסכון של עשירית האחוז – הוא משמעותי ומבורך.

בעזרת הצוות המנצח של אמינות סוכנות לביטוח, הפועל זה שנים במומחיות ובמיומנות בתחום, תוכלו להשיג את התשואות הטובות ביותר על כספכם. כל זאת, תוך מתן ייעוץ מקצועי, אמין ומעודכן ביותר, לכל אורך הדרך. אלפי לקוחות אינם טועים: אם ברצונכם להגיע לגיל פרישה מוכנים ושקטים מבחינה פיננסית, צרו קשר עוד היום עם המומחים של אמינות סוכנות לביטוח.

עולם הכיסויים הביטוחיים – הנו רחב ומסועף. בעוד שקיימים אינספור פוליסות ביטוח, הציבור אוחז בידע מצומצם בתחום, ולכן מוסיף לשלם כספים רבים שלא לצורך. בין אם אתם זקוקים לביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות או כל כיסוי ביטוחי אחר, אמינות סוכנות לביטוח תעמוד לצידכם ברגע האמת.

באמצעות הידע והניסיון הרב של אמינות סוכנות לביטוח, תוכלו ליהנות משירות אישי ומתקדם של מתן סיוע, ליווי וייעוץ לכל לקוח – על פי נתוניו האישיים.

במטרה לעמוד על הצורך הביטוחי המדויק, יש להכיר את שלל התכניות, על כל סעיפיהם. אמינות סוכנות לביטוח פועלת בתחום הפיננסי כבר למעלה משלושים שנה, ומציגה אינספור לקוחות מרוצים, אשר נהנו משירות אמין, מקצועי וזמין.

אם יצא לכם בעבר להזדקק לחסדיה של חברת הביטוח, אתם ודאי מכירים את זמני ההמתנה הארוכים ושלל הטפסים הלא מובנים שאתם פתאום מתבקשים למלא. על מנת לחסוך לכם זמן רב, אמינות סוכנות לביטוח תהווה גורם מקשר מול חברות הביטוח, ותהפוך עבורכם את התהליך לקל ופשוט.

שתף כרטיס